Ακολουθήστε τους παρακάτω συνδέσμους για:

Εγγραφές - Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2018-19 για επί πτυχίω φοιτητές/-τριες

Παρακαλούμε για την συμπλήρωση της φόρμας εγγραφής στο εαρινό εξάμηνο του τρέχοντος ακαδ. έτους καθώς και για την συμπλήρωση των πινάκων που σχετίζονται με τις δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου.

Μπορείτε να υποβάλετε την δήλωση  μαθημάτων σας δυο φορές λαμβάνοντας υπόψη απαραίτητα τον πίνακα των αντιστοιχήσεων τον οποίο μπορείτε να δείτε εδώ (pdf).

Σε περίπτωση δεύτερης υποβολής, πρέπει να επιλέξετε ξανά όλα τα μαθήματα που θέλετε να δηλώσετε και μόνο αυτά. (Όχι μόνο όσα δεν περιλαμβάνονταν στην προηγούμενη υποβολή σας, ούτε μαθήματα που είχατε επιλέξει στην προηγούμενη υποβολή σας και δεν θέλετε πλέον να δηλώσετε.)

Σας γνωρίζουμε ότι η δεύτερη υποβολή, εφόσον υπάρχει, θεωρείται ως έγκυρη.

Η προθεσμία υποβολής της δήλωσης μαθημάτων σας ορίζεται από την Δευτέρα 15/04/2019 έως και την Μ. Πέμπτη 25/04/2019.

Φόρμα εγγραφής για επι πτυχίω φοιτητές/-τριες - Εαρινό εξάμηνο 2018-2019

Ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2018-2019 για επί πτυχίω φοιτητές (Πίνακας 1: Β εξάμηνο)

Ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2018-2019 για επί πτυχίω φοιτητές (Πίνακας 4: Μαθήματα επιλογής εαρινού ΣΤ' και Η' εξαμήνου)

Ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2018-2019 για επί πτυχίω φοιτητές (Πίνακας 6: Μαθήματα επιλογής άλλων επιστημονικών πεδίων εαρινού ΣΤ εξαμήνου)